Translate

środa, 29 maja 2013

PRAWDZIWA PATYNA: TrawantCałkiem niedawno mieliśmy okazję oglądać na szrociakach Żukokrzew. Dziś dzięki zdjęciom Ameby możemy napawać się jego mniejszym i ideowo bliskim bratem, czyli Trawantem. Niestety poza tym, że mamy tu do czynienia z klasycznym Trabantem 600, nie posiadam dokładniejszych informacji. Wiem tylko, że jest to dosyć rzadki już model (czyli poszukiwany przez kolekcjonerów) i najwyraźniej właściciel wiedząc o tym zabezpieczył swoją pociechę przed kradzieżą zamaskowując ją w sposób przebiegły a zarazem bardzo prosty - a zatem doskonały. Konkretnie - pomalował w kolorze otaczającej trawy. Typ, nazwijmy go roboczo Panem Zbyszkiem, jest moim królem. Może teraz patrzeć z góry na innych, którzy na zabezpieczenie elektronicznymi gadżetami swoich czterech kółek wydali pierdylion PLN. Zdjęcia poza walorem złomoznawczym posiadają, moim zdaniem, także pewien walor artystyczny, tym bardziej więc zapraszam do oglądania.


To zdjęcie najlepiej oddaje jak bardzo Amerykanie pomylili się angażując ogromne środki w rozwój technologii Stealth


12 komentarzy:

 1. Sympatyczny wpis. Zdjęcia OK. Trabi jak sie patrzy. Zachwycanie się plastrami na kierunku w Mikrze - passeee

  OdpowiedzUsuń
 2. z imieniem prawie trafiłeś właściciel nazywa się Zdzisław i kisi jeszcze w garażu drugą 600tkę w ori lakierze i całkiem niezłym stanie. Myślę, że za ochronę samochodu bardziej robiły dwa psy groźne może nie wielkością ale zajadliwością. Muszę wybrać się zobaczyć jak Trab zakwitł w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może zagadasz z nim i zrobimy kolejny Wywiad ze Złombiakiem? Myślę, że to byłby naprawdę gruby materiał, Pan Zdzisław i jego szalona 600ta:)

   Usuń
 3. w sumie numer mam możemy spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy dobrze sformułowane pytanie np: Panie Zdzisławie chce się Pan razem ze swoim Trabantem znaleźć w poczytnym i prestiżowym medium;)?

   Usuń
  2. taka opcja się nie uda. Obiecałem mu, że nie powiem nikomu gdzie on stoi i nikogo nie będę przyprowadzał mu do ogródka :)

   Usuń
 4. mam takie trzy, i piwnice szpejow :) haha!

  OdpowiedzUsuń
 5. Qrde, czemu wcześniej nie zauważyłem tego wpisu?
  KARTON (nie hartke) RZONDZI!

  OdpowiedzUsuń