Translate

piątek, 28 lipca 2017

500 POST!


Witam. Dzisiejszy wpis jest równo pięćsetnym na szrociakach i nie wypada okraszyć go niczym innym jak zdjęciami Fiata 500 właśnie. Czas zatem na małe podsumowanie i plany na przyszłość. Pisanina ma, jak widać na pasku bocznym, wystartowała w maju 2013 roku i regularnie trwa aż do dziś, co mnie samego nieco zadziwia - to już w końcu ponad 4 lata. Należę raczej do osób niskoreaktywnych - a zatem dosyć szybko poddaję się nudzie i potrzebuję jakiś nowych bodźców. Natomiast w przypadku szrociaków nic takiego nie ma miejsca - wciąż lubię to robić i przez jakiś czas na pewno będę to robić. Przez 51 miesięcy tworzenia szrociaków jakoś wyszło te 500 postów, czyli średnia to całkiem zadowalające 10 postów na miesiąc. I to wliczając pamiętny czerwiec 2017, w którym to popełniłem słownie jeden post, co było anyrekordem w historii bloga. W sumie to do dziś obserwuję pewne symptomy, że nie do końca obudziliśmy się po tej przerwie - jest mniej komentarzy, choć wejścia stopniowo rosną.

Plany - zmianie najprawdopodobniej ulegnie system komentarzy, bo ostatnio zalewa mnie mała - ale jednak - fala spamu w komentarzach - zazwyczaj przychodzi tego po 10-15 na dzień. Najprawdopodobniej wrzucę te od DISQUS-a, tak jak ma to miejsce np. u Yossariana. Poprzednie komentarze ponoć zostaną zachowane - także spoko. Poza tym słyszałem od kilku osób, że system komentartzy, który jest obecnie na szrociakach jest dla Was nieco irytujący - czasami komentarze nie chcą się dodać itd. itp.

Bardzo chciałbym napisać jeszcze coś do Classic Auto - Nadredaktor nie powiedział nie, więc może po artykule o cmentarzysku w Båstnäs pojawi się tam jeszcze coś od szrociaków.

Materiały na wpisy są, otrzymuje też sporo fajnych zdjęć od czytelników, ale żeby je wrzucić musi być TEN moment - stąd wiele z nich wciąż czeka na swoją kolej z publikacją.

Jeszcze w tym roku planuję polecieć do Chin, będzie więc szansa na zrobienie ciekawych materiałów, choć na klasyki niestety nie ma tam co liczyć - stare to dla nich xujowe, co mogliście zobaczyć sami TUTAJ i TUTAJ.
2 komentarze:

  1. No to jak do tej pory 500, to teraz będzie 500+ :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Tysiączek musi być. Albo i 1100 na cześć pewnej udanej wariacji na temat Fiata 128 ;D

    OdpowiedzUsuń