Translate

niedziela, 19 marca 2017

PRAWDZIWY SZWAJCAR: 1965 Peugeot 204Witam. Czasami przeglądając zdjęcia z kopii zapasowej zdjęć z telefonu znajduję materiały / samochody, które planowałem pokazać Wam bliżej, ale po jakimś czasie zapomniałem o tym i popadły one w zapomnienie. Na szczęście dziś trafiłem na sporą porcję zdjęć Peugeota 204, które zrobiłem w trakcie zlotu w Obornikach Śląskich (TUTAJ cała relacja) jakieś 24 lata temu. Auto o tyle fajne, że jest to pierwszy rok produkcji, a do tego legitymowało się bardzo fajnym kolorem. Równie fajny był właściciel auta - Francuz, mówiący nawet nieźle po polsku, chętnie opowiadający o swoim samochodzie. A jak Wam podoba się ten ciemnozielony Peugeot 204? Bo mnie bardzo.


6 komentarzy:

 1. Jest idealny, małe sedany też potrafią być ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja!! Szkoda tylko że ten model praktycznie nie występuje w Polsce, to tym bardziej miło jest zobaczyć że ktoś nadal takiego posiada i o niego dba jak widać na załączonych obrazkach. W ogóle francuskie samochody z tamtego okresu aż do końca lat 80 są według mnie rewelacyjne. Polecam w tym celu wycieczkę do Maroka. Tam sporo jeszcze starych francuzów jeździ (szczególnie Renault 4 który były też tam montowane), może z lat 60 to sporadycznie, ale z lat 70 i 80 są nadal w codziennym użytku.
  "Lordessex"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, mam na Flickrze wśród subskrybentów Marokańczyka i jest tego sporo Simki czy Renault Goelette, z Niemiec również, nawet Passaty B1 i K70!!!

   Usuń
 3. Co ja bym dał za jedną przejażdżkę takim cudem :]

  OdpowiedzUsuń
 4. no co Wy ??? francuskie może być dobre jakieś kiepskie wino tylko ;ppp
  ale paździoch a ten zacny kolor to ktoś tylko zmarnował na tego złoma...
  to nie powinno nigdy powstać, tylko ludzi krzywdzi taka syfiasta francuska motoryzacja ;ppp

  ale fajny wpis, można się pośmiać z francuskiej myśli buhaahahaha

  sory ale niecierpie wszystkiego co francuskie fuuuuuuu!!! ;ppp

  NA ZŁOM DO BUREGO TEGO SYFA FUUU, AŻ TU CZUJE JAK ZALATUJE ŻABAMI Z ŚLIMAKIEM JAKIMŚ ;PPP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopalacze zryły ci mózg . zapewne masz passata w tdiku

   Usuń