Translate

czwartek, 29 września 2016

Z WIZYTĄ: Na starcie Złombola 2016Witam. Dziś materiał premierowy. Dlaczego? Ano z dwóch powodów. Po pierwsze nigdy nie byłem na starcie Złombola, a klimatami idealnie wpasowuje się to w szrociakowy styl. Po drugie materiał przygotował dla nas znany w Polsce i nie tylko o. Baldwin. Nie wiem jak to możliwe, ale z tego co pamiętam to pierwszy materiał zdjęciowy od ww. osobnika. Były co prawda materiały o charakterze testowym, jak na przykład TEN, ale materiału stricte obrazkowego jeszcze nie było. Także rozsiądźcie się wygodnie na swoich kanapach, stogach siana, czy na czym tam teraz siedzicie i oglądajcie! Dodam jeszcze tylko, że w tym roku na starcie pojawiło się rekordowe pincet samochodów.

Dawno już nie widziałem tak wielu Barkasów w jednym miejscu


Widać, że to Baldwin robił zdjęcia;)
Ostatnie poprawki


Już wiem gdzie się podziały wszystkie Formany - obecnie nie jest łatwo o to auto

Warszawą na Złombola?!
W razie braku paliwa mamy awaryjnie rozkładany żagiel. Niestety wtedy jedziemy tylko w bokBMW jakieś chyba

Dwusuwem na Złombola?!Ale w kategorii hardcorowego doboru pojazdu lider mógł być tylko jeden - Velorex
Nie wiem czemu ale Wołgą M21 nie bałbym się jechać

Pojawiła się nawet Rapidka

SmartA na koniec jeszcze kilka widoków z góry
O - Łada 21016 komentarzy:

 1. Z roku na rok jakby w pewnym sensie zaciera się pierwotna idea tego rajdu, bo z tego co widzę po zdjęciach, to praktycznie żadne z tych aut nie jest warte w okolicach tysiąca złotych. Teraz to bardziej wygląda jak rajd klasyków rodem z bloku wschodniego, niż "Złombol".

  Ja od kilku lat "wybieram" się na ten rajd, tylko jakoś zawsze musi coś mi wypaść i tak się to odkłada z roku na rok. A chyba najważniejszy warunek mam spełniony, bo fura jest, tylko marnieje coraz bardziej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś te auta faktycznie chodziły za tysiąc.Ale dzisiaj to jedyne takie zobacz dla konesera,kolekcjonera,wytrawnego znawcy.

   Usuń
 2. - czy mnie się zdaje, czy rzeczywiście wrzucasz posty codziennie?
  - nieprawdopodobna ilość uczestników, a przy okazji stan pojazdów. To nie jakiś Oldtimer Bazar?
  - "Widać, że to Baldwin robił zdjęcia;)" - zapewne nie chodzi tylko o Skody, ale i stojącą obok, hm, zawartość legginsów? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - Codziennie to nie, ale jakoś co półtora dnia:) Częstotliwość spora, ale muszę nadrobić nieobecność przez dwa tygodnie. No i materiałów sporo. Niemniej w tym miesiacu już nic nie wrzucam.
   - Tak:)

   Usuń
 3. Nie wiem dlaczego, to kompletnie bez sensu - ale zaczęły mi się podobać barkasy. Nie potrafię tego wytłumaczyć :-)

  OdpowiedzUsuń