Translate

środa, 18 maja 2016

PRAWDZIWY PRODŻEKT: Syrena w prestiżu (podwójnym)Witam. Ostatnio w ogłoszeniach pojawia się tak duża liczba jakiś dziwnych "projektów", że aż głupio tego nie pokazać, czy choćby skomentować. Niedawno podziwialiśmy na szro tego oto Jaaaaga, a nie tak znowu dawno temu trafiłem na ogłoszenie sprzedaży Syreny przerobionej na kabriolet (to prestiż numer 1), ale dodano coś jeszcze - przód przerobiono na coś, co ma przypominać Mercedesa W114/115 - i to jest prestiż numer 2. Jakieś dziwne rzeczy mają miejsce także z tyłu - najwyraźniej chciano osiągnąć wygląd pierwszego Forda Cortiny, czy czegoś podobnego. Niestety są tylko 2 zdjęcia tego wspaniałego bolidu5 komentarzy:

 1. Całkiem fajny projekt, jeszcze do kompletu wrzucić jakiś konkretny silnik i można śmigać. Do kabrioletu co prawda bardziej by pasował przód od Pagody niż od W115. Szkoda że tylne lampy nie są jeszcze zainstalowane, gdyby to były takie od Forda Fairlane to by było nieźle, gorzej jak od Fiata 850 ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hurgot sztancy18 maja 2016 21:35

  te pozostałości po obciętych słupkach tylnych - urocze! można by je przedłużyć i zrobić hamerykańskie płetwy ala W112

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale czarna blaszka jest! Najważniejsze! xD

  OdpowiedzUsuń
 4. eee no niezle wyszla, wyglada lepiej niz syrena, no ale w sumie prawie wszystko wyglada lepiej niz syrena...

  OdpowiedzUsuń
 5. pewnie szykują na ten festiwal disco-polo na bugiem co ma być tego roku, już widze ustawiajace się blachary przy ekspresówce...
  dach chowany eklektycznie rozumiem i fikoły w prundzie ?
  prodżekt in duży +

  OdpowiedzUsuń