Translate

środa, 26 marca 2014

Miks Bristolski cz. 7: Same VW T2 i T3
Jeśli zauważyliście, że ostatnio w miksach bristolskich było coś mało VW to był ku temu istotny powód. Jakiś czas temu zaobserwowałem w Bristolu zdecydowanie ponadnormatywne ilości Volkswagenów T2 i T3. Stąd oczywisty pomysł by zrobić osobny miks, w którym występowały by tylko one. Przygotujcie się więc na soczyste dokurwienie tymi dwoma modelami - będzie ponad 60 zdjęć. 
Co ciekawe zazwyczaj występują one parami, co zresztą będzie widać na niektórych zdjęciach. Zasada jest prosta - jeśli widzisz gdzieś VW T2, to ze sporym prawdopodobieństwem gdzieś koło niego stoi też T3. Dodam, że tych najfajniejszych T2 i T3 nie ma w miksie, gdyż widywałem je w ruchu. Kilka razy mijały mnie różne dobre T2ki na glebie zrobione np. w szczurzym stylu. To żelazo jest tu naprawdę lubiane. 
Dodam tylko jeszcze, że T3ki z Bristolu to w większości wypasione Westfalie a nie zwykłe blaszaki do wożenia cebuli jakie przeważają na naszych ulicach.

T2
T2
T2
T3
T3
T2
Wczesne (1971) T2
Wczesne T2 na porszakowskim Fuchsu
Wczesne T2 dalej
Wczesne T2 jeszcze
T3
T2
No dobra - znudziło mi się. Po prostu paczcie
Ten był fajny - to koło robi robotę
Mieton! Mieton!


Pomalowany razem z oponami. Aż dziw, że kubły całe


Borbety - srety, czyli najbardziej wsiurskie felgi świata. Jak słyszę samą nazwę to już mnie skręca...


Dobre blachyTo ciekawe - VW KombiA tych wcześniejszych to już nawet nie wrzucam.


3 komentarze:

 1. Ładne, ładne. Chociaż ja mam tak z busami, że to wszystkie T2 mi się niby podobają, ale jakbym miał kupić, to bym nie kupił.

  OdpowiedzUsuń
 2. Osz Ty!!
  T2 bardzo lubię, T3 już mniej co nie zmienia faktu, że to fajne i solidne fury.
  Widzę, że sprowadzanie działa(ło) w obie strony! O ile rozumiem, że T2 nie było z wycieraczkami wyspiaskimi, to T3? NA PEWNO to niebieskie T3, oraz "wczesne" T2 i Kombi (nigdy nie oferowane, o ile wiem LHD) są po przekładce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe ale nie wiem jak to jest do końca. Ostatnio czytałem w jakimś angielskim periodyku, że z okazji zakończenia produkcji sprowadzili sobie partię (1000 sztuk) z tej ostatniej serii T2 Kombi i wszystkie na zdjęciu miały kierownicę po prawej stronie.

   Usuń