Translate

piątek, 31 maja 2013

MIKROMIKS RÓŻANKOWYDo stworzenia posta zainspirowało mnie jedno ze zdjęć na złomniku z dwoma czerwonymi Mitsubishi Starionami z Wrocławia, które to wzbudziło duże zainteresowanie komentujących. Znam dosyć dobrze te okolicę i wiem, że stężenie złomów jest tam absolutnie ponadnormatywne. Oprócz wspominanych japońców siedzą tam sobie bowiem w najlepsze jeszcze inne ciekawe złomy. Wybrałem się zatem kilka dni temu by przedstawić szerzej to miejsce.

Z ulicy aż daje czerwonym po gałach. O ile to na pierwszym planie jest stosunkowo pospolite to dalej robi się dużo ciekawiejPo lewej stronie od japońców za płotem znajdziemy następne fajne szroty
A konkretnie malowniczo wrośniętą Skodę 110R Coupe, którą uwielbiam i Warszawę 223, albo 224
Jeśli nie zauważyliście, jest jeszcze Kaszlak najwyraźniej przygotowujący się do występów cyrkowych, prawdopodobnie w swoim numerze będzie się odbijać od maski Skody.
Próby jeszcze trwają
Szkoda tego czeskiego Porsche, jak to mówią o Rce. Jest dosyć rzadka w Polsce a obawiam się, że z tej konkretnej może już nic nie być. Stoi tam od kiedy pamiętam
Warszawa może sobie natomiast gnić w najlepsze, do twarzy jej w rdzy
Dzisiaj wróciłem z tripa do naszych południowych sąsiadów. Szykujcie się na gruby miks...6 komentarzy:

 1. Bardzo się ciesze, że moja S13 zaczyna być sławna :D Tak dla sprostowania jeden ze Starionów może jest lekkim złomem, ale drugi ma cały silnik po remoncie, wypucowany że aż się świeci i czeka na jeszcze parę części w garażu. U siebie aktualnie przerabiam kąt skrętu na jakieś 60 stopni i poszerzam o 6cm na stronę. Szkoda, że nie zrobiłeś zdjęć jak miałem założone jedno koło na przymiarkę, fajny Camber jest :) Zdjęcia musiały być robione niedawno, bo bez kół stoi od Środy.

  OdpowiedzUsuń
 2. stoi sobie pare fajnych autek i odrazu wielkie aj waj oczywiescie że to lajka

  OdpowiedzUsuń
 3. łeee jakies tam japońskie badziewia gnijące w najdziwniejszych miejscach z powodu blaszek grubych jak kartka papieru.
  Wejdź głebiej koło skody i zobacz co w oddali robi za kwietnik, wtedy spróbuj zgadnąć co to za marka i model

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czają się tam lata 40, niestety autko wrastało trochę za głęboko posesji, więc nie mam zdjeciwa.

   Usuń
 4. Szkoda Skodovki. Jeździłbym taką że łojezu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo pokażę tak wpier.... Rkę, że sam z trudem odkryłem, że to Rka.

   Usuń