Translate

czwartek, 17 sierpnia 2017

KONKURS: 10 wejściówek na Motoclassic Wrocław 2017

 
Witam. Jak wcześniej anonsowałem na FB, dzięki uprzejmości organizatorów Motoclassic Wrocław 2017 mam dla Was 10 wejściówek na to wspaniałe święto motoryzacji. Przypomnę, że MCW 2017 odbędzie się już w ten weekend, czyli w dniach 19-20 sierpnia. Tym razem do wygrania są bardzo tłuste zaproszenia rodzinne (2 osoby dorosłe + dziatwa) każde osobiście podpisane przez Pana Adama Kornafela.

Przechodzimy do najważniejszego, czyli odpowiedzi na pytanie - co trzeba zrobić by stać się jednym ze szczęśliwców. Otóż w tym roku wymyśliłem, że będziecie musieli napisać mi na szrociakowego maila jaki to zgniluch widnieje na poniższym zdjęciu. Zagadka jest moim zdaniem dosyć łatwa, bo początkowo chciałem jeszcze zapytać o to na jakiej konkretnie ulicy wrasta ta Syrena - uff prawie bym się wygadał - ale jednak odpuściłem to dodatkowe pytanie. 10 pierwszych osób otrzyma wejściówki. W mailu zwrotnym będzie podany numer do mnie. W Topaczu będę albo w sobotę, albo w niedzielę (w zależności od pogody), więc wygrana może być do odbioru na miejscu, ale chyba pewniejszym rozwiązaniem będzie odbiór osobisty na ulicy Nyskiej w czwartek wieczorem, lub w piątek po godzinie 16. Poinformuję Was w komentarzach na blogu i FB, kiedy wszystko się już rozejdzie.

Wnioski z poprzedniego konkursu:  

Podkreślam bardzo wyraźnie - proszę o zgłaszanie się osób, które są pewne wizyty w Topaczu na 1000%, przyjadą ze złamaną ręką, oleją nagłą wizytę cioci Halinki itd. W ubiegłych latach przy okazji analogicznego konkursu zdarzało się, że po wejściówki nie zgłosiły się osoby, które je uprzednio zdobyły, co jest trochę bez sensu, gdyż odbiera się szansę wygranej innym osobom. Po drugie było mi bardzo miło osobiście poznać kilku czytelników szrociaków, których wcześniej znałem w zasadzie tylko z nicka na blogu czy też z FB. Ciekawe na kogo trafi w tym roku.Czas start! 7 komentarzy:

 1. Padło już kilka strzałów i nic. Podpowiem zatem, że auto zapewne było długo eksploatowane w naszym kraju i nosi ślady małych przeróbek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Samochód wuja Gromiłły!
  Dzięki za wejściówkę ale w tym roku nie przyjadę. BTW całkiem zacna nagroda. W zeszłym roku było słabiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Konkurs zamknięty - wszystkie wejściówki rozdane.

  Rozwiązanie - Opel Kadett B.

  OdpowiedzUsuń
 4. Opel Kadett B! od razu wiedziałem

  OdpowiedzUsuń
 5. Borze, serio? Ja zgadłem po jakichś 3 sekundach patrzenia na zdjęcie.

  Na szczęście nic nie tracę komentując post factum - wszak Wrocław troszkę daleko i raczej nie dałbym rady przybyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie też byłem zdziwiony, że tak to z początku opornie szło. Może te nieoryginalne kierunkowskazy zmyliły, ale nie wiem - z bryły od razu widać, że do Kadett B.
   A szkoda - musisz kiedyś wpaść na MCW. Swoja drogą to ja się wybieram na początku września do Warszawy w wiadomym celu.

   Usuń