Translate

piątek, 2 września 2016

WIADOMOŚCI PARAFIALNE: Ptactwo sie urlopuje


Witam. W najbliższym czasie przewiduję około dwutygodniową przerwę w mojej działalności na blogu spowodowaną należnym i należytym wywczasem - ale po przerwie oczywiście wracam do pisarstwa i zdjęciarstwa. Przy okazji wakacji zamierzam uzbierać dużo materiałów miksowych - zwłaszcza, że planujemy zahaczyć o kraje charakteryzujące się niezłym potencjałem występowania staroci. O ile tylko dziewczyna nie będzie mnie za bardzo ganić za moje ganianie za furami to powinienem się obłowić w fajne zdjęcia.
Poza tym to mam już około 8 mniej, lub bardziej skończonych wpisów, może więc zaplanuję publikację któregoś z nich podczas mojej nieobecności. Wtedy jednak będziecie musieli poczekać trochę dłużej z moderacją komentarzy, bo nie wiem, czy będę mieć na tyle neta/czasu by je puszczać i ew. odpowiadać.
Na koniec musi być jakieś zdjęcie, bo wpis bez zdjęcia to jest proszę Państwa jakaś lipa. W konsekwencji wybrałem zatem jedno ze zdjęć, które regularnie pojawia się u mnie na tapecie i po prostu uwielbiam je - co poradzić.Jak na razie bez odbioru.
2 komentarze:

  1. Bardzo dobrze, każdemu się należy, tylko potem wróć bo czekamy na kolejne wpisy :)

    Busy do Niemiec Jelenia Góra

    OdpowiedzUsuń
  2. Miłego odpoczynku :) Czekam na kolejne wpisy!

    OdpowiedzUsuń