Translate

niedziela, 3 listopada 2013

PRAWDZIWA PATYNA: FSO Warszawa M20 1960
Witam. Wiecie jak bardzo lubię skorodowane Warszawy. Dziś znalazłem taką od widoku której skorodowały mi zęby. Na szczęście w pobliżu była butelka Fertanu, dzięki czemu mogłem się trochę ogarnąć. Zaraz potem poprawiłem Brunoxem i wnet przystąpiłem do pokazania Wam Warszawy jakiej nigdy zapewne nie widzieliście.
Opis auta jest rasowy, co poznajemy bo zupełnym braku przecinków i dużych liter: "warszawa garbus skorodowana przełamana cena nie obejmuje kół brak tylnej kanapy brak dokumentów"
Czemu u licha cena za nią nie obejmuje kół? To jakieś rzadkie BBSy, czy co? Także brak tylnej kanapy i dokumentów bynajmniej nie jest czymś czym przejmowałbym się kupując takie auto.

Czy też wydaje się Wam, że dach jest jakoś nienaturalnie wysoko? Macie rację...Chętnie kupiłbym sobie taką Warszawę i posadził w ogródku. Myślę, że tylko na taką grupę (choć to słowo jest tu trochę nie na miejscu) docelową może liczyć sprzedający.


12 komentarzy:

 1. I to wszystko za jedyne 3350. Poczucie humoru level master.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rzeczy samej. To powinno kosztować nawet mniej niż za złom bo ktoś musi jeszcze po nią przyjechać i jakoś ja zabrać.

   Usuń
 2. O bosze ... ja stosuje cortanin ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Postawił bym sobie w ogródku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. AA właśnie zwróce się jak do niejakiego experta - ja stosuję cortanin ... a może lepiej fertan ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest wszystko mniej więcej to samo. Bardziej niż do konkretnego środka trzeba się przyłożyć do wyczyszczenia blachy itd. Z doświadczenia wiem, że jak się nie przyłożysz to rude i tak wyjdzie, obojętnie czym to potraktujesz.

   Usuń
  2. ale ale - przecież te środki własnie wiążą rdze i ponoć lepiej działają jak jest rdza - bo zostaje związana - niż np. dawac je na gołą blache, cortanin jest polski ,więce jest tańszy, produkuje go organika od okolo 40 lat ... tradycja związana z rdzą...

   Usuń
  3. Rude jest wielką zagadką:)

   Usuń
  4. Ostatnio zaryzykowałem próby z Fertanem, ale za wcześnie żeby powiedzieć jakie efekty. Poprzednio używałem Brunox i g..... to dało, wszystko po jakimś czasie znowu rude jest.

   Usuń
 5. Smutne...szczególnie w konfrontacji z ceną.
  P.S. A ja stosuję...Hamerite! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czasami też ale to ponoć najgorsze rozwiązanie. Ostatnio stosuję czarnego co jak zaschnie to jest taki gumowaty. Na razie się sprawdza.

   Usuń
 6. Najlepsza w tym ogłoszeniu jest jednak cena :)

  Caronezzz

  OdpowiedzUsuń