Translate

wtorek, 1 października 2013

PRAWDZIWA PATYNA: Wartburg 353W Fruits EditionJadąc na zlot Amerykańców do Milicza natrafiliśmy z redaktorem Wojciechem na coś co przebijało wszystkie zgromadzona tam fury (sorki Tomek). Coś, co tu dużo gadać, fucking classy and rotten as fuck. Był to poczciwy Wartbi który dalej pracuje sławiąc dobre imię enerdowskiej motoryzacji. Nie porusza się ale i tak pracuje. Powiem więcej nawet gdyby chciał pracować, nie może się poruszyć gdyż jest uwięziony linami. Jego praca to zwracanie na siebie uwagi i sprzedawanie owoców i miodów (niestety nie pitnych). Obczajcie:

Widzicie te dwie stalowe liny trzymające Wartbiego?
Ale klimat

Nie było łatwo zrobić te zdjęcia. Robiliśmy kilka podejść, gdyż koło niemieckiego truposza z owocami w środku kręcił się siwy jegomość – prawdopodobny właściciel całego przybytku. Gdy tylko odszedł na kilka metrów (widać go w tle powyższego zdjęciwa) od Wartburga ja już tam byłem. Strzeżcie się posiadacze ciekawego żelaza.


9 komentarzy:

 1. Użyteczność level master!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę się nie godzić, to level semi-master.
   Level Master jest dla mojego Passata pykap ;-)))

   Usuń
  2. No tak ale to jest starsze żelazo, więc dostaje punkty dodatkowe:) BTW jaki Passek pickup?

   Usuń
  3. Takie cudo: http://www.passat3b.de/phpBB2/viewtopic.php?t=21066

   lub południowoamerykański: http://imageshack.us/scaled/landing/571/ko0l.jpg ale to raczej polo

   Usuń
  4. Ten egzemplarz tez jest piekny: http://www.carsablanca.de/Oldtimer-Youngtimer/volkswagen-passat-typ-32-pick-up, jednak bez, tak uwielbianej tu, patyny :(

   Usuń
  5. o tu:
   http://www.zlomnik.pl/index.php/2013/09/16/miks-pojawia-sie-i-znika-mam-na-jej-punkcie-bzika/

   a dokładniej:
   http://i1231.photobucket.com/albums/ee502/zlomnik/miksbzika/bzika35_zps1d737e4f.jpg
   :-)))

   Usuń
 2. Fruits Edition w kolorze "poziomka" miały montowany seryjnie tylko jeden chlapaczek z tyłu. A ten wydech...ach... to sportowe zacięcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sorki, że tak długo nie mogliście zobaczyć swoich komentarzy ale nie miałem neta przez kilka dni - zmienialiśmy dostawcę.

  OdpowiedzUsuń