Translate

środa, 14 sierpnia 2019

KONKURS: 10 wejściówek na MotoClassic Wrocław 2019Witam. Jak już wcześniej anonsowałem na FB, dzięki uprzejmości organizatorów MotoClassic Wrocław 2019 mam dla Was 10 wejściówek na to wspaniałe święto motoryzacji w miejscowości Ślęza. Przypomnę, że MCW 2019 odbędzie się już w ten weekend, czyli w dniach 17-18 sierpnia. W tym roku mam dla Was pojedyncze zaproszenia.


Przechodzimy do najważniejszego, czyli odpowiedzi na pytanie - co trzeba zrobić by stać się jednym ze szczęśliwców. Otóż w tym roku będziecie musieli napisać mi na szrociakowego maila (szrociaki@gmail.com) jaki to szrociak widnieje na poniższym zdjęciu. Zasady są proste - 10 pierwszych osób, które poda nazwę widocznego poniżej samochodu otrzyma wejściówkę. W mailu zwrotnym będzie podany numer do mnie. W Topaczu będę prawdopodobnie przez cały weekend (w zależności od pogody), więc wygrana może być do odbioru już na miejscu ale  najpewniejszym rozwiązaniem będzie odbiór osobisty na ulicy Obornickiej w czwartek, lub w piątek po godzinie 15, lub na ul. Mydlanej w godzinach pracy. Poinformuję Was w komentarzach na blogu i FB, kiedy wszystko się już rozejdzie.


Wnioski z poprzedniego konkursu:


Podkreślam bardzo wyraźnie - proszę o zgłaszanie się osób, które są pewne wizyty w Topaczu na 1000%, przyjadą ze złamaną ręką, oleją nagłą wizytę cioci Halinki itd. W ubiegłych latach przy okazji analogicznego konkursu zdarzało się, że po wejściówki nie zgłosiły się osoby, które je uprzednio zdobyły, co jest nieco bez sensu, gdyż odbiera się szansę wygranej innym osobom. Po drugie było mi bardzo miło osobiście poznać kilku czytelników szrociaków, których wcześniej znałem w zasadzie tylko z nicka na blogu czy też z FB. Ciekawe na kogo trafi w tym roku. Zaczynamy. Dodam, że zdjęcie jest mojego autorstwa, nie było jeszcze wrzucane do neta, także wyszukiwanie obrazem nie za wiele da :) 

Kąkursowe zdjęcie:
6 komentarzy:

 1. Także już po konkursie. Wszystko się rozeszło.

  OdpowiedzUsuń
 2. A co to za auto, bladego pojęcia nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehh spóźniłem się, a szkoda, bo jakbym wygrał, to bym się na pewno wybrał ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe auto. Czekam na kolejny twój wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Auto to Mazda mx5 oczywiscie☺ na drugim planie

  OdpowiedzUsuń