Translate

środa, 3 lutego 2016

PRAWDZIWA PATYNA: Opel Kapitan 1939 x 2Witam. Rzadko na Allegrze trafiają się tak interesujące ogłoszenia. Nie dość, że mamy do czynienia ze starym i już dosyć rzadkim modelem to jeszcze występuje on w parze. A do tego wszystkiego oba Kapitany są kapitalnie spatynowane. Niezwykle interesującym pozostaje pytanie, czy samochody stoją na naszym podwórku od dawna, czy też jakiś czas temu zostały tu przytargane np. z zagranicy. Jeśli są u nas od dawna to ich historia musi być ciekawa. Nie wiem natomiast, czy ciekawym pomysłem marketingowym jest reklamować Kapitany jako sprzęty Wermachtu, SS i innych "sympatycznych" formacji wojskowych, na szczęście chwilę potem sprzedający nawiązuje do o wiele cieplej kojarzących się historii związanych z tym modelem Opla. 7 komentarzy:

 1. Chętnie bym go odrestaurował :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Opis aukcji sugeruje, że już trochę sprzedawca tym żelastwem się zajmuje. Pisz maila o więcej fotek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzedawca może i się zajmuje starym żelastwem, ale jak widać poległ na restauracji. Przecież za odrestaurowany egzemplarz mógłby wziąć dużo więcej niż za dwie kupki złomu, chyba że koszty restauracji są kompletnie nieopłacalne.

   Usuń
  2. Masz rację, nieopłacalne lub sprzedawca zbierał złom i tak mu się zostały dwa kapitany :)

   Usuń
 3. Hmmm... myślę, że co najmniej jeden egzemplarz z tego ogłoszenia jest u nas w kraju dłuższy czas - silnik od Warszawy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby być precyzyjnym miałem na myśli czy są u nas już od początku, czyli od czasów wojennych.

   Usuń
 4. Ruther interesting, who is the owner of these cars?

  OdpowiedzUsuń